„Nykštuko“ žingsniamaršyje mažais žingsneliais nueinamas ilgas kelias

• Paskelbė : Andželika Jasienė
  • Paskelbta: 2024-09-30
  • Kategorija: Renginiai

Klaipėdos lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenė jau trečius metus vieną iš rudens šeštadienių susitinka miške ar prie jūros ir kartu žingsniuoja. Žingsniamaršio idėją sugalvojo, įgyvendino ir tęsia įstaigos sveikatos stiprinimo komanda. Idėjos tikslas – burti, bendrauti, kartu veikti nekasdienėje aplinkoje, patirti sporto ir gamtos poveikį sveikatai. Šių metų žingsniamaršis buvo skirtas įstaigos 50-ojo jubiliejaus paminėjimui. Į žygį susirinko daugiau nei aštuonios dešimtys suaugusių ir vaikų. Didelė dalis iš jų, kaip patys sako, su džiaugsmu žingsniuoja kasmet.

Žygį pradėjome nuo apšilimo mankštos. Mamos ir tėčiai pačius mažiausius žingsniuotojus vežėsi vežimėliuose ar nešė ant rankų. Vyresni vaikai žingsniavo bėgiodami, prasimanė žaidimų su čia pat susirastomis nukritusių medžių šakomis, tyrinėjo sraiges, lapus. Žingsniavo ir viena augintinė. Kartu eidami galėjome bendrauti, juokauti, pasakoti, artimiau vieni kitus pažinti. Šių metų Melnragės maršrute nužingsniavome 6 kilometrus. Reikėjo ištvermės ir vaikams ir suaugusiems. Po žygio vaišindamiesi arbata dalinomės įspūdžiais, svarstėme, ar ateinančiais metais galėtume žingsniuoti daugiau kilometrų.

Žingsniamaršyje smagu kartu sportuoti, gera bendrauti, ugdytis ištvermingumą, džiaugtis gamta. „Nykštuko“ bendruomenė moko savo vaikus mažais žingsneliais nueiti ilgą kelią.

Sandra Gečienė