„Šviesk, Kalėdų eglute, kitaip“

• Paskelbta: 2023-12-29
  • Kategorija: Renginiai

Klaipėdos miesto lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenė 2023m. gruodžio 4 dieną savo įstaigos teritorijoje iškilmingai atidarė Kalėdinių eglučių kiemelį „Šviesk, Kalėdų eglute, kitaip“: buvo įžiebta 15 eglučių.

Eglutės buvo gaminamos iš įvairių medžiagų, papuoštos pačių pagamintais žaisliukais ir šviečiančiomis girliandomis. Eglutes ir žaisliukus gamino darželio ugdytinių tėvai ir pedagogai.

Labai dėkojame prie šio renginio prisidėjus šioms šeimoms: Pijaus Viganausko šeimai, Gabrieliaus Juškos šeimai, Militos Mikšytės šeimai, Jokūbo Luko šeimai, Sofijos Barvydaitės šeimai, Dominyko Lukšio šeimai, Jokūbo Paulausko šeimai, Elijos Bučytės šeimai, Gretės Putvinskaitės šeimai, Dano Skridailos šeimai, Danielos Marčenko šeimai, Beno Mileškino šeimai, Beno Radvinsko šeimai, Noros Venclauskaitės šeimai, Elajaus Česnausko šeimai ir lopšelio darželio darbuotojams.

Artėjant Kalėdų ir Naujųjų Metų šventėms darželio bendruomenė turėjo galimybę pasidžiaugti  ir pasigrožėti savo ir kitų grupių sukurtomis eglutėmis. Eglučių įžiebimo metu pasidalino geromis emocijomis ir įspūdžiais.

Tokie renginiai suvienija bendruomenę, o tėveliai su vaikais turi progą  kuri kartu.

Irena Kulienė