„Kaziuko mugė“

• Paskelbta: 2024-03-09
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 4 dieną pavasario saulytė su savimi atnešė Kaziuko mugės šventę.  Puoselėjant liaudiškas tradicijas siekiama supažindinti vaikus su Kaziuko mugės papročiais ir amatais, puoselėti bendrystę, lavinti kūrybiškumą ir ugdyti finansinį raštingumą. Šiai šventei ruošėsi visa Klaipėdos lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenė. Mugę atidarė ir susirinkusius gera nuotaika užkrėtė Kazė ir Kazytė. Mugėje „Boružėlių“, „Pingvinukų“, „Paukštelių“ ir „Delfinukų“ grupės didžiavosi išpuoštais ir gausiai nukrautais prekių stalais. Mažesnieji smalsiai žvalgėsi po prekių įvairovę ir spalvas bei rinkosi, ką pirkti už „Nykštuko“ pinigus.

Čia pasilinksminę, ką nupirkę, ką pardavę, tuščiomis iš mugės niekas į namus negrįžo. Pasibaigus mugei dar ilgai sklandė gera nuotaika ir šurmulys!

Nuoširdžiai džiaugiamės ir tariame AČIŪ Klaipėdos lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenei už dalyvavimą mugėje!

Virginija Šerpetauskaitė