Respublikinio projekto „Mažoji Lietuva: pajūrėlių pamarėlių krašto ženklai“

Klaipėdos l.-d. „Nykštukas“ „Delfinukų“ grupės vaikai kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytoja R.Beržiniene ir meninio ugdymo mokytoja R.Šmitiene dalyvavo respublikiniame projekte „Mažoji Lietuva: pajūrėlių pamarėlių krašto ženklai“, kurį organizavo Klaipėdos m. l.-d. „Obelėlė“. Projekto idėja – prisiminti mūsų unikalaus  – Mažosios Lietuvos regiono – dvasinės ir materialinės kultūros paveldo vertybes. Vaikai susipažino su mūsų švyturiais, sužinojo, kam skirtos vėjarodės, vėtrungės, kūrė savo vėtrunges, pagamino grupės vėtrungę, kuri papuošė šventės kurėną. Projekto dalyviai išmoko Mažosios Lietuvos dainų, šokių, žaidimų, smulkiosios tautosakos kūrinėlių ir patys tarmiškai kalbėjo. Projektą vainikavo bendra šventė Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Obelėlė“.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Rita Beržinienė