PROJEKTŲ MUGĖ 2024

Vasario 20 d. Klaipėdos Gedminų progimnazijoje vyko devintoji, tarptautinė švietimo įstaigų projektų paroda – mini mokymai „Projektų mugė 2024“, kurią organizavo – VšĮ „Edukateka“, Klaipėdos Gedminų progimnazija bei Švietimo mainų paramos fondas. Šio renginio tikslas – sudaryti galimybes keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatyti projektų teikiamą naudą bendruomenei, atskleisti ir paviešinti įvairių fondų lėšomis finansuojamų projektų vadovų ir dalyvių indėlį į švietimo kokybės gerinimą. Mugėje dalyvavo ikimokyklinio, bendrojo ugdymo, neformaliojo švietimo, profesinio ugdymo įstaigų, aukštųjų mokyklų komandos, kurios pristatė daugiau nei 150 įvairaus lygmens projektų. Projektų vykdytojai dalijosi patirtimi, kaip sukurti projektą, kad būtų efektyviai integruojamas į ugdymo procesą ir jį papildytų bei praturtintų, suteiktų galimybę atsiskleisti įvairių gebėjimų mokiniams.

Mūsų įstaigai atstovavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Vilma Larkina ir Sandra Gečienė.

Mokytojos pristatė Aplinkosauginį projektą „NYKŠTUKO GIRAITĖS PAMOKOS“, projektas finansuotas Klaipėdos miesto savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Sandra Gečienė