Pasaulinė vandens diena

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2023-03-22
  • Kategorija: Svarbu!

Kovo 22-oji – Pasaulinė vandens diena. Gerti vandenį būtina ne tik dėl to, kad jis geriausiai malšina troškulį, bet ir todėl, kad jis gerina medžiagų apykaitą, palaiko organizmo temperatūros pusiausvyrą, gabena maisto medžiagas į ląsteles, gerina limfinės sistemos būklę, ištirpina ir šalina toksinus bei gyvybinės veiklos atliekas iš organizmo, gerina virškinimą ir atlieka dar begales naudingų funkcijų mūsų organizmui. Vaikams gali būti sunku suprasti, kodėl nuolatos reikia gerti vandenį ir kam jis dar gali būti reikalingas, todėl su vaikais aptarėme kur mes naudojame vandenį, kam reikalingas vanduo mūsų kūnui, kada reikia gerti vandenį, kodėl svarbu tausoti vandenį ir kaip tą padaryti. Taip pat ragavome įvairių skonių vandens, bei atlikome keletą smagių eksperimentų (2023-03-22).